Nume concurs Nr.crt. Numele și prenumele Clasa Profesor Premiul Observații
Olimpiada de  1 Nistor Anne Marie Denisa VI Neicu Maria Premiul II
Fizică 2 Dobre Rareş Ştefan VI Neicu Maria Mentiune
3 Târhoacă Alexandru Rareș VI Neicu Maria Mentiune
14 - P I 4 Dragomir Maria Iulia VI Neicu Maria Mentiune
6 - P II 5 Bădescu Miruna Beatrice VI Neicu Maria Mentiune
 7 - P III 6 Munteanu Andrei VI Neicu Maria Mentiune
13 - M 7 Dumitraşcu Ilinca Valența VI Neicu Maria Mentiune
8 Aliman Eduard Bogdan VI Neicu Maria Mentiune
9 Banioti Mihai VII Neicu Maria Premiul I Calificat națională
10 Răceală Radu Vladimir VII Neicu Maria Premiul II
11 Culerda Andre VII Neicu Maria Premiul II
12 Niţă Horia Emil VII Neicu Maria Premiul III
13 Pitu Robert Ştefan VII Neicu Maria Mentiune
14 Bălan Sarah Sonia VII Neicu Maria Mentiune
15 Marinescu Cezar Filip VII Neicu Maria Mentiune
16 Coadă Alexandra- Georgiana VIII Neicu Maria Premiul I Calificat națională
17 Osman Arun VIII Neicu Maria Premiul I Calificat națională
18 Dumbravă Victor-Ioan VIII Neicu Maria Premiul I Calificat națională
19 Dorneanu Cezar VIII Neicu Maria Premiul I Calificat națională
20 Leolea Ioan VIII Neicu Maria Premiul II
21 Liuta Costin VIII Neicu Maria Mentiune
22 Mardaru Gabriel Darius IX Nicolescu Adrian Premiul I Calificat națională
23 Ion Vlad-Vasile IX Oprea Sanda Premiul I Calificat națională
24 Stelea Sânziana Karina IX Dogărescu Adina Premiul I Calificat națională
25 Ilie Miruna Corina IX Băraru Ion Premiul I Calificat națională
26 Ionescu Șerban Mihai IX Oprea Sanda Premiul I Calificat națională
27 Carp Alexandru IX Oprea Sanda Premiul III
28 Solomon Ștefan IX Oprea Sanda Mentiune
29 Omer Tarik Ilhan IX Băraru Ion Mentiune
30 Păşcălău Robert Gabriel X Dogărescu Adina Premiul I Calificat națională
31 Butilcă Rareş X Dogărescu Adina Premiul I Calificat națională
32 Enache Traian X Oprea Sanda Premiul II
33 Ionescu Mircea Andrei X Oprea Lucian Premiul III
34 Voinica Meriem X Dogărescu Adina Premiul III
35 Zamfirescu George X Dogărescu Adina Premiul III
36 Sburlan Andrei XI Oprea Sanda Premiul II Calificat națională
37 Echim Radu Dan XI Oprea Lucian Premiul III
38 Popescu Andreea XI Oprea Sanda Premiul III
39 Prodan George Pantelimon XII Dogărescu Adina Premiul I Calificat națională
40 Ursu Răzvan-Mihai XII Băraru Ion Premiul I Calificat națională
Olimpiada de  1  Pășcălău Robert Gabriel X Premiul I Calificat națională
Astronomie 2  Prodan George Pantelimon XII Dogărescu Adina Premiul I Calificat națională
2-P I, 1 - P III, 1 -M 3  Solomon Ștefan IX Oprea Sanda  Premiul III
4  Fluțăr Alina Elena XI Oprea Sanda  Mentiune

Olimpiada  interdisciplinară de

Științele Pământului

1 Lascu Alina X Oprea Sanda, Dumitru Monica, Popescu Adriana , Dănilă Aurelia  Premiul I Calificat națională
2 Mardaru Gabriel Darius IX Nicolescu Adrian,  Dumitru Monica , Deancu Mihaela,  Hrițcu Claudia Premiul I Calificat națională
2 - P I , 1 - P III,  2 - M 3 Butilcă Rareș Dumitru X Dogărescu Adina, Dumitru Monica, Deancu Mihaela, Dănilă Aurelia Premiul III Calificat națională
4 Enache Traian X Oprea Sanda, Dumitru Monica, Popescu Adriana , Dănilă Aurelia Mențiune
5 Militaru Andrei X Oprea Lucian ,Simion Luminița, Munteanu Doina,  Hrițcu Claudia Mențiune

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult