Nume concurs Nr.crt. Numele și prenumele Clasa Profesor Premiul Observații
 Olimpiada de  1 Tode Antonia Ianula V Martinescu Crina Premiul I Calificat națională
Limba și Literatura 2 Bobe Delia V Martinescu Crina Premiul III
Română 3 Bobe Daria Mica V Martinescu Crina Mențiune
4 Pariza Andrada V Martinescu Crina Mențiune
5 Alexandrescu Lara Ioana V Martinescu Crina Mențiune
6 Veli Sara VI Martinescu Crina Premiul II
1 - P I 7 Cioacă Maria VI Martinescu Crina Premiul special
2 - P II 8 Bărbulescu Maria VII Martinescu Crina Mențiune
2 - PIII 9 Fustanela Tania VII Martinescu Crina Premiul special
6 - M 10 Ghiță Daria VII Martinescu Crina Premiul special
5 - PS 11 Coadă Alexandra VIII Belcin Luminita Premiul special
12 Retezanu Bianca Miruna IX Roșioru Amalia Premiul II
13 Novac Maria-Cristina  IX Roșioru Amalia Premiul III
14 Puşcaşu Ana Maria IX Cîrligeanu Anca Mențiune
15 Bălteanu Andreea  X Roșioru Amalia Mențiune
16 Armăşescu Teodora Paula XII Roșioru Amalia Premiul special
Olimpiada de 1 Dudu Sebastian VI Martinescu Crina Mențiune
Lingvistică 2 Banioti Mihai VII Martinescu Crina Premiul II
3 Calila Hakan XII Cîrligeanu Anca Premiul I Calificat națională
1 - P I 4 Lascu Alina X Radu Luminița Premiul II Calificat națională
 2 - P II 5 Ianțuc Bianca XII Cîrligeanu Anca Mențiune
6 - M 6 Mareșancu George X Roșioru Amalia Mențiune
7 Bujor Ioana XI Radu Luminița Mențiune
8 Moraru Teodora XII Cîrligeanu Anca Mențiune
9 Chiriac Andreea IX Belcin Luminița Mențiune
Olimpiada  1 Șuțu Atanasie Teo V Nistorescu Mariana Premiul II
”Lectura ca 2 Dumitrascu Ilinca VI Chiriac Alina Premiul III
abilitate de viață” 3 Bobe Delia V Martinescu Crina Mențiune
4 Oană Ioana V Martinescu Crina Mențiune
5 Pariza Andrada V Martinescu Crina Mențiune
1 - P I 6 Abălaru Matei V Martinescu Crina Mențiune
 1 - P II 7 Sîrbu Alizia VI Martinescu Crina Mențiune
  1 - P III 8 Iofciu Alexandra-Sophie V Martinescu Crina Premiul special
13 - M 9 Bobe Daria V Martinescu Crina Premiul special
 11 - PS 10 Ploscaru Elenys V Martinescu Crina Premiul special
11 Paicu Tanya V Martinescu Crina Premiul special
12 Vasile Luisa VI Martinescu Crina Premiul special
13 Munteanu Dana VIII Nistorescu Mariana Mențiune
14 Gugulea Maria VII Nistorescu Mariana Mențiune
15 Steriu Bianca VII Belcin Luminita Mențiune
16 Bărbulescu Maria VII Martinescu Crina Premiul special
17 Radu Alexandra VII Martinescu Crina Premiul special
18 Sandu Maria Claudia X Nistorescu Mariana Premiul I Calificat națională
19 Batman Aylin X Radu Luminiţa Mențiune
20 Bruncher Ioana -Cristiana X Ghinea Mirela Mențiune
21 Adilburi Hazel X Radu Luminiţa Premiul special
22 Gȋlca Raluca X Radu Luminiţa Premiul special
23 Dan Luana Elena IX Ghinea Mirela Premiul special
24 Menagi Daria - Melisa XI Radu Luminiţa Mențiune 
25 Pescăruş Iulia XI Cîrligeanu Anca Mențiune 
26 Suţă Maria- Emanuela XI Radu Luminiţa Mențiune 
27 Bălan Andreea XI Cîrligeanu Anca Premiul Special 

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult