Disciplina

 

 

Nr. Crt.

Numele  și prenumele

Clasa

Profesor

Premiul

Obsevatii

Olimpiada de Limba și Literatura Română

1 -P I, 1 -P II, 1 -M

 

1.    

Gîlcă Raluca

IX

Radu Luminița

PREMIUL I

Calificat naționala

2.    

Suța Emanuela

X

Radu Luminița

PREMIUL II

 

3.    

Oțelea Ionut

XI

Radu Luminița

MENTIUNE

 
           

Olimpiada de Lingvistica

2-P I

1-P II

1-P III

8 -M

1.    

Qi Varlan Milioara

V

 Chiriac Alina

PREMIUL I

Calificat nationala

2.    

Dobre Rareș

V

Martinescu Crina

MENTIUNE

 

3.    

Veli Sara

V

 Martinescu Crina

MENTIUNE

 

4.    

Sirbu Alizia

V

 Martinescu Crina

MENTIUNE

 

5.    

Țuțuianu Ionuț

V

 Martinescu Crina

MENTIUNE

 

6.    

Lascu Alina

IX

Radu Luminita

MENTIUNE

 

7.    

Stan Alexandra

IX

Belcin Luminita

MENTIUNE

 

8.    

Prodan George Pantelimon

XI

Cirligeanu Anca

PREMIUL I

 

9.    

Calila Hakan

XI

Cirligeanu Anca

PREMIUL II

 

10. 

Ursu Razvan

XI

Rosioru Amalia

PREMIUL III

 

11. 

Moraru Teodora

XI

Cirligeanu Anca

MENTIUNE

 

12. 

Sava Andrei

XI

Rosioru Amalia

MENTIUNE

 

Olimpiada Lectura ca abilitate de viaţă

4 - P I

24 -P II

21 -P III

19 -M

1.    

Stanei Alexia Maria

V

Chiriac Alina

PREMIUL II

 

2.    

Sîrbu Alizia

V

Martinescu Crina

PREMIUL II

 

3.    

State David

V

Martinescu Crina

PREMIUL II

 

4.    

Bărhălescu Ilinca

V

Martinescu Crina

PREMIUL II

 

5.    

Cioacă Maria

V

Martinescu Crina

PREMIUL II

 

6.    

Dobre Rareș

V

Martinescu Crina

PREMIUL III

 

7.    

Vasile Luisa

V

Martinescu Crina

PREMIUL III

 

8.    

Nistor Denisa

V

Chiriac Alina

MENTIUNE

 

9.    

Bărbulescu Maria

VI

Martinescu Crina

PREMIUL I

 

10. 

Floarea Gabriela

VI

Martinescu Crina

PREMIUL I

 

11. 

Chivu Iarina

VI

Martinescu Crina

PREMIUL III

 

12. 

Halep Alexandra

VI

Belcin Luminita

PREMIUL III

 

13. 

Culerda Andrei

VI

Martinescu Crina

PREMIUL III

 

14. 

Muca Mara

VI

Belcin Luminita

PREMIUL III

 

15. 

Sorici Maria

VI

Martinescu Crina

MENTIUNE

 

16. 

Balcan Rareș

VI

Martinescu Crina

MENTIUNE

 

17. 

Popovici Mircea

VI

Martinescu Crina

MENTIUNE

 

18. 

Vasile Teodora Cătălina

VI

Belcin Luminita

MENTIUNE

 

19. 

Bucur Teodora

VI

Martinescu Crina

MENTIUNE

 

20. 

Slave Luana

VII

Belcin Luminita

PREMIUL II

 

21. 

Coadă Alexandra

VII

Belcin Luminita

PREMIUL II

 

22. 

Petre Mihnea

VII

Belcin Luminita

MENTIUNE

 

23. 

Avrigeanu Andrei

VII

Belcin Luminita

MENTIUNE

 

24. 

Liuta Costin

VII

Belcin Luminita

MENTIUNE

 

25. 

Tapangea Erica Georgia

VIII

Martinescu Crina

PREMIUL II

 

26. 

Damasaru George

VIII

Chiriac Alina

PREMIUL III

 

27. 

Panait Ilinca

VIII

Martinescu Crina

PREMIUL III

 

28. 

Toma Ioana

VIII

Chiriac Alina

PREMIUL III

 

29. 

Stan Alexandra

IX

Belcin Luminita

PREMIUL I

 

30. 

Mefa Raluca

IX

Rosioru Amalia

PREMIUL II

 

31. 

Muteș Crina

IX

Ghinea Mirela

PREMIUL II

 

32. 

Bălteanu Andreea

IX

Rosioru Amalia

PREMIUL II

 

33. 

Mihalcea Stefania Eliza

IX

Rosioru Amalia

PREMIUL II

 

34. 

Meran Andra

IX

Rosioru Amalia

PREMIUL II

 

35. 

Popa Andreea

IX

Rosioru Amalia

PREMIUL II

 

36. 

Pasca Evellin

IX

Rosioru Amalia

PREMIUL II

 

37. 

Batman Aylin

IX

Radu Luminita

PREMIUL II

 

38. 

Niculescu Flavius

IX

Radu Luminita

PREMIUL II

 

39. 

Adilburi Hazel

IX

Radu Luminita

PREMIULIII

 

40. 

Costache Ana

IX

Rosioru Amalia

PREMIUL III

 

41. 

Botez Carmen

IX

Radu Luminita

PREMIUL III

 

42. 

Bruncher Ioanacristiana

IX

Ghinea Mirela

PREMIUL III

 

43. 

Alexandru Bianca

IX

Radu Luminita

MENTIUNE

 
 

44. 

Hagi-Islai Edy

IX

Radu Luminita

MENTIUNE

 

45. 

Bacale Stefania

IX

Nistorescu Mariana

MENTIUNE

 

46. 

Burduja Teodora

X

Radu Luminita

PREMIUL II

 

47. 

Constantinescu Ana - Gabriela

X

Rosioru Amalia

PREMIUL II

 

48. 

Diaconeasa Maria

X

Rosioru Amalia

PREMIUL II

 

49.  

Ignat Victor

X

Radu Luminita

PREMIUL II

 

50.  

Suta Emanuela

X

Radu Luminita

PREMIUL II

 

51.  

Fluțăr Alina

X

Rosioru Amalia

PREMIUL III

 

52.  

Ibram Seren

X

Cirligeanu Anca

PREMIUL III

 

53.  

Menagi Melissa

X

Radu Luminita

PREMIUL III

 

54. 

Petre Alexandra Maria

X

Cirligeanu Anca

PREMIUL III

 

55. 

Dragomir Oana

X

Rosioru Amalia

PREMIUL III

 

56. 

Bălan Andreea

X

Cirligeanu Anca

MENTIUNE

 

57. 

Ciobanu Alexandu

X

Rosioru Amalia

MENTIUNE

 

58. 

Dumitrescu Roxana

X

Cirligeanu Anca

MENTIUNE

 

59. 

Rădulescu Eduard

X

Rosioru Amalia

MENTIUNE

 

60. 

Brînză Maria

X

Rosioru Amalia

MENTIUNE

 

61. 

Buzatu Teodora

XI

Radu Luminita

PREMIUL I

 

62. 

Ianțuc Bianca

XI

Cirligeanu Anca

PREMIUL II

 

63. 

Otelea Ionut

XI

Radu Luminita

PREMIUL III

 

64. 

Bacale Tania

XI

Radu Luminita

PREMIUL III

 

65. 

Armășescu Teodora

XI

Rosioru Amalia

PREMIUL III

 

66. 

Milea Sorina

XI

Radu Luminita

MENTIUNE

 

67. 

Ilia Teodora

XI

Rosioru Amalia

MENTIUNE

 

68. 

Dima Robert-Ionuț

XII

Ghinea Mirela

PREMIUL II

 
                       

 

 

 

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult