Nume concurs Nr.crt. Numele și prenumele Clasa Profesor Premiul Observații
 Olimpiada de 1 Iancu Anda-Georgiana VII-A1 Bocioaga Anca Premiul II
Limba Germană  2 Albu Mara Sânziana VII-A1 Diamandi Laurențiu Premiul II
3 Stroie Ioana VII-A1 Nicolaescu Roxana Mentiune
4 Abit Emre VII-A1 Bocioaga Anca Mentiune
5 Comăniță Radu VII-A2 Diamandi Laurențiu Premiul I
 10 - P I 6 Fustanela Tania VII-A2 Diamandi Laurențiu Mentiune
  5 - P II 7 Florea Irina Maria VII-A2 Nicolaescu Roxana Mentiune
   5 - P III 8 Popovici Mircea-Theodor VII-A2 Diamandi Laurențiu Mentiune
15 - M 9 Gurei Mihnea VIII-B1 Nicolaescu Roxana Premiul I
10 Moroianu Horia-Ștefan VIII-B1 Nicolaescu Roxana Premiul III
11 Lascu Ellen VIII-B1 Nicolaescu Roxana Mentiune
12 TăbăcaruVlad VIII-B1 Nicolaescu Roxana Mentiune
13 Muntean Dana VIII-B1 Nicolaescu Roxana Mentiune
14 Suciu Răzvan VIII-B1 Nicolaescu Roxana Mentiune
15 Avram Nicoleta-Cristina IX-B1 Diamandi Laurențiu Premiul I
16 Moșneagu Teodora IX-B1 Târhoacă Cora  Premiul III
17 Cușa Carmen - Nicoleta IX-B1 Târhoacă Cora  Mentiune
18 Hagi-Islai Edy X-A2 Bocioaga Anca Premiul I
19 Suciu Amina X-B1 Nicolaescu Roxana Premiul I Calificat națională
20 Pariza Teodora X-B1 Nicolaescu Roxana Premiul II
21 Dumbrava Maria Laura X-B1 Preda Claudia Premiul III
22 Moise Miruna-Amelia X-B1 Târhoacă Cora  Mentiune
23 Breban Ana Maria X-B1 Bocioaga Anca Mentiune
24 Bălteanu Andreea X-B2 Târhoacă Cora  Premiul I
25 Barbarino Maria-Teodora X-B2 Nicolaescu Roxana Premiul II Calificat națională
26 Costachi Iuliana X-C1 Târhoacă Cora  Premiul I
27 Dumitru Bianca Andreea XI-B1 Panasianu Cristina Premiul III
28 Sav Cristian-Theodor XI-B1 Popescu Alina Mentiune
29 Danciu Teodora XI-B2 Nicolaescu Roxana Premiul I
30 Rusu Andreea Simona XI-B2 Nicolaescu Roxana Premiul II
31 Sandu Ramazan-Sezer XI-C1 Nicolaescu Roxana Premiul I Calificat națională
32 Nachiu Tatiana-Andreea XII-C1 Diamandi Laurențiu Premiul I
33 Duma Maria Teodora XII-C1 Târhoacă Cora Premiul III
34 Cernat Maria XII-C1 Târhoacă Cora Simona Mentiune
35 Armășescu Teodora-Paula XII-C1 Diamandi Laurențiu Mentiune

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult