Disciplina

 

Nr. Crt.

Numele  și prenumele

Clasa

Profesor

Premiul

Obsevatii

Olimpiada de Limba Germana

11-P I

6-P II

3-P III

24-M

1.    

Durea Flavia-Cristiana

VII- A2

Roxana Nicolaescu

PREMIUL II

2.    

Dumbravă Victor Ioan

VII- A2

Roxana Nicolaescu

PREMIUL III

3.    

Gurei Mihnea

VII- A2

Ignat Daniela

MENTIUNE

4.    

Suciu Razvan

VII- A2

Roxana Nicolaescu

MENTIUNE

5.    

Tabacaru Vlad

VII- A2

Roxana Nicolaescu

MENTIUNE

6.    

Petre Mihnea Andrei

VII- A2

Ignat Daniela

MENTIUNE

7.    

Andrei Irena

VII- A2

Roxana Nicolaescu

MENTIUNE

8.    

Muntean Dana

VII- B1

Roxana Nicolaescu

PREMIUL I

9.    

Lascu Ellen

VII- B1

Roxana Nicolaescu

PREMIUL II

10. 

Moroianu Horia

VII- B1

Roxana Nicolaescu

MENTIUNE

11. 

Pacea Costa

VII- B1

Roxana Nicolaescu

MENTIUNE

12. 

Ionescu-Mihai Andrei

VII- B1

Roxana Nicolaescu

MENTIUNE

13. 

Dorneanu Cezar

VII- B1

Ignat Daniela

MENTIUNE

14. 

Moșneagu Teodora

VIII- B1

Târhoacă Cora

PREMIUL II

15. 

Toderașcu-Buia Cătălin-Iulian

IX-A2

Roxana Nicolaescu,

Richter Carmen

PREMIUL I

Calificat nationala

16. 

Severin Sebastian

IX-A2

Ignat Daniela

MENTIUNE

17. 

Suciu Amina

IX- B1

Roxana Nicolaescu,

Carmen Richter

PREMIUL I

18. 

Bălteanu Andreea

IX- B1

Diamandi Laurențiu

PREMIUL III

19. 

Moldovianu Andreea-Antonia

IX- B1

Diamandi Laurențiu

MENTIUNE

20. 

Dumbravă Maria Laura

IX- B1

Ignat Daniela

MENTIUNE

21. 

Cinghinea Georgiana

IX- B1

Diamandi Laurențiu

MENTIUNE

22. 

Pîrvu Cristina-Alexandra

IX- B1

Diamandi Laurențiu

MENTIUNE

23. 

Barbarino Maria-Teodora

IX- B2

Roxana Nicolaescu,

Richter Carmen

PREMIUL I

24. 

Costachi Iuliana

IX- B2

Diamandi Laurențiu

PREMIUL II

25. 

Manea Mihnea

IX- C1

Ignat Daniela

PREMIUL I

26. 

Mihai Mara

X- A2

Bocioaga Anca

PREMIUL I

27. 

Rusu Simona

X- B1

Roxana Nicolaescu

Carmen Richter

PREMIUL I

28. 

Danciu Teodora

X- B1

Roxana Nicolaescu,

Carmen Richter

PREMIUL II

29. 

Isopescu Tudor

X- B1

Ignat Daniela

MENTIUNE

30. 

Dima Bianca Paula

X- B1

Roxana Nicolaescu

Carmen Richter

MENTIUNE

31. 

Ibram Seren-Arzu

X- B1

Ignat Daniela

MENTIUNE

32. 

Cioacă Andreea

X- B1

Ignat Daniela

MENTIUNE

33. 

Dumitrescu Roxana

X- B1

Ignat Daniela

MENTIUNE

34. 

Pescăruș Iulia

X- B1

Ignat Daniela

MENTIUNE

35. 

Hohoi Oana-Maria

X- B1

Ignat Daniela

MENTIUNE

36. 

Lungu Andra Ioana

X- B1

Bocioaga Anca

MENTIUNE

37. 

Dumitru Adrian Vladimir

X- C1

Roxana Nicolaescu,

Carmen Richter

PREMIUL I

38. 

Ilia Teodora -Corina

XI- B2

Diamandi Laurențiu

PREMIUL I

Calificat nationala

39. 

Ion Adina-Maria

XI- C1

Târhoacă Cora

PREMIUL I

40. 

Ursu Răzvan-Mihai

XI- C1

Diamandi Laurențiu

PREMIUL II

41. 

Nachiu Tatiana Andreea

XI- C1

Diamandi Laurențiu

PREMIUL III

42. 

Armășescu Teodora-Paula

XI- C1

Diamandi Laurențiu

MENTIUNE

43. 

Crăciun Ioan-Daniel

XI- C1

Diamandi Laurențiu

MENTIUNE

44. 

Mologani Iman

XII- C1

Târhoacă Cora

PREMIUL I

Calificat nationala

 

 

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult