Disciplina

Nr. Crt.

Numele și prenumele

Clasa

Profesor

Premiul

Obsevatii

Olimpiada de Limba Engleza

9-P I

18-P II

14-P III

16-M

1.    

Paiu Bianca

IX

Andrei Steluta

PREMIUL I

Calificat Nationala

2.    

Stoian  Bianca Maria

IX

Andrei Steluta

PREMIUL I

3.    

Balaur Teodora

IX

Andrei Steluta

PREMIUL II

4.    

Tudora Stefan Tiberiu

IX

Andrei Steluta

PREMIUL III

5.    

Ion Sebastian

IX

Andrei Steluta

MENTIUNE

6.    

Abibula Aysun

IX

Andrei Steluta

MENTIUNE

7.    

Mustafa Sezen

IX

Sosoiu Silvia

PREMIUL III

8.    

Martinescu Andrei

IX

Sosoiu Silvia

MENTIUNE

9.    

Botnaru Eugen

IX

Sosoiu Silvia

MENTIUNE

10. 

Opris Teodora Alexandra

IX

Popescu Liliana

PREMIUL I

11. 

Carazeanu Miruna

IX

Cheramidoglu Doina

PREMIUL II

12. 

Chiriac Alexia

IX

Matei Bianca

PREMIUL II

13. 

Lupea Ioana Roxana

IX

Popescu Liliana

PREMIUL II

14. 

Mihalcea Eliza

IX

Mircea Lavinia

PREMIUL II

15. 

Popa Sabina Ioana

IX

Niculescu Florina

PREMIUL II

16. 

Oprea Alice

IX

Mircea Lavinia

PREMIUL II

17. 

Dogaru Vlad Andrei

IX

Niculescu Florina

PREMIUL II

18. 

Nicolescu Ioana

IX

Matei Bianca

PREMIUL II

19. 

Popa Andreea

IX

Mircea Lavinia

PREMIUL II

20. 

Voinica Meriem

IX

Mircea Lavinia

PREMIUL II

21. 

Sardaru Ioana Raluca

IX

Popescu Liliana

PREMIUL II

22. 

Ionescu Mircea

IX

Cheramidoglu Doina

PREMIUL III

23. 

Coman Daria

IX

Cheramidoglu Doina

PREMIUL III

24. 

Cornea Sonia

IX

Cheramidoglu Doina

PREMIUL III

25. 

Badea Cristina

IX

Cheramidoglu Doina

MENŢIUNE

26. 

Lupascu Liana

IX

Niculescu Florina

MENŢIUNE

27. 

Grigorita Ana-Maria

IX

Cheramidoglu Doina

MENŢIUNE

28. 

Puscasu Radu Andrei

X

Niculescu Florina

PREMIUL I

29. 

Georgescu Mihnea Stefan

X

Niculescu Florina

PREMIUL I

Calificat Nationala

30. 

Blacioti Mihai

X

Matei Bianca

PREMIUL II

31. 

Bălilescu Raluca

X

Matei Bianca

PREMIUL II

32. 

Stroe Andreea Crina

X

Matei Bianca

PREMIUL III

33. 

Bîrlădeanu Alexandru Gabriel

X

Niculescu Florina

PREMIUL III

34. 

Ciobotaru Andreea

X

Matei Bianca

MENŢIUNE

35. 

Dumitru Bianca

X

Matei Bianca

MENŢIUNE

36. 

Calinescu Mirela

X

Matei Bianca

MENŢIUNE

37. 

Cadir Ebru

X

Andrei Steluta

PREMIUL I

Calificat Nationala

38. 

Diaconeasa Maria

X

Andrei Steluta

PREMIUL I

39. 

Toma Andreea

X

Andrei Steluta

PREMIUL III

40. 

Caciandone Elena

X

Andrei Steluta

MENTIUNE

41. 

Trifan Cristian Bogdan

X

Andrei Steluta

MENTIUNE

42. 

Kober Alexanrdu

X

Sosoiu Silvia

PREMIUL III

43. 

Spiridon Andreea Silvia

XI

Niculescu Florina

PREMIUL I

Calificat Nationala

44. 

Bostina Bianca Cristina

XI

Arif Andaluzia

PREMIUL II

45. 

Costea Andrei

XI

Arif Andaluzia

PREMIUL II

46. 

Macri Elena Laura

XI

ARif Andaluzia

PREMIUL II

47. 

Bogdan Vladut George

XI

Niculescu Florina

PREMIUL III

48. 

Pavel Radu

XI

Mircea Lavinia

PREMIUL III

49. 

Voineagu Monica

XI

Arif Andaluzia

PREMIUL III

50. 

Florea Teodora

XI

Niculescu Florina

PREMIUL III

51. 

Carapcea Antonio

XI

Mircea Lavinia

PREMIUL III

52. 

Constantin Andrei Erol

XI

Arif Andaluzia

MENŢIUNE

53. 

Gavrilov Ioana Ecaterina

XI

Arif Andaluzia

MENŢIUNE

54. 

Sirbu Razvan Ioan

XI

Arif Andaluzia

MENŢIUNE

55. 

Tifrea Ana

XI

Popescu Ileana Mihaela

MENŢIUNE

56. 

Jecu Diana

XII

Cheramidoglu Doina

PREMIUL II

57. 

Rosca Robert Andrei

XII

Crivat Cristiana

PREMIUL I

Calificat Nationala

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult