SCI – TECH CHALLENGE

Profesor îndrumător – Andreescu Aliss

PREMIUL I

2015 – MANȚIGHIAN ANDRA

2016 – CRĂCIUN IOAN DANIEL

2017 – COSTEA ANDREI

2018 – CORNEA SONIA

2019 – CHIRIAC MARIA-ANDREEA

2020 - BACLANOV   VIRGIL

           BĂRĂITARU ANDREI

           CONSTANTIN ANDREEA

         LUCA ANA

           PORTASE TEODORA

           VOLNIȚCHI ANDREI MAXIM

PREMIUL II

2014 - TUDORAN NICOLAE

PANAIT IULIA

                                                             PREMIUL III

2018 – DOGARU VLAD-ANDREI

2019 – BAIAS BIANCA MARIA

2020 - GHEORGHE ARINA-ILINCA

           IONESCU ȘERBAN- MIHAI

           MIHAI   ANDREEA- SIDONIA

           OMER   TARIK ILHAN

           SOLOMON ȘTEFAN

HIPPO – Concurs internațional de Limba Engleză

PREMIUL III

2017 – BÎRLĂDEANU ALEXANDRU – Profesor îndrumător    

                                                             Niculescu Florina-Jasmine

2019 – BOBE MICA DARIA - Profesor îndrumător Șoșoiu Silvia

MENȚIUNE

2019 – BĂDESCU MIRUNA BEATRICE - Profesor îndrumător    

                                                              Niculescu Florina-Jasmine

 

ALTE CONCURSURI

Competiția internațională ”Social Innovation Relay”

2019 – PREMIUL III - DOGARU VLAD ANDREI

                                   DUMBRAVĂ MARIA LUIZA

                                   IONESCU MIRCEA ANDREI

           Profesor îndrumător   Andreescu Aliss

Competiția internațională ”Company of the year”

2019 – PREMIUL III - DOGARU VLAD ANDREI

                                   DUMBRAVĂ MARIA LUIZA

                                  IONESCU MIRCEA ANDREI

           Profesor îndrumător   Andreescu Aliss

Competiția internațională ”KOALA”

2019 – PREMIUL III - DOGARU VLAD ANDREI

           Profesor îndrumător Niculescu Florina-Jasmine

 

 

 

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult