Nume concurs Nr.crt. Numele și prenumele Clasa Profesor Premiul Observații
Olimpiada de  1 Tode Antonia V Contanu Mihai Premiul I Calificat națională
Matematică 2 Doroftei Bogdan V Petrea Cristina Premiul II
3 Șișman Sara Maria V Gache Florian Premiul III
4 Alexandrescu Lara Ioana V Gache Florian Mențiune
5 Bobe Daria Mica V Gache Florian Mențiune
3 - P I 6 Ismăileanu Mara V Gache Florian Mențiune
 5 - P II 7 Oană Ioana V Gache Florian Mențiune
 7 - P III 8 Abaianiți Elena Miruna V Gache Florian Mențiune
16 - M 9 Baltaru Anastasia Tamara V Gache Florian Mențiune
10 Cioranu Andrei Patrick V Petrea Cristina Mențiune
11 Cușu Sonia V Contanu Mihai Mențiune
12 Dinu Stefan V Petrea Cristina Mențiune
13 ParizaAndrada V Contanu Mihai Mențiune
14 Vâlsan David V Petrea Cristina Mențiune
15 Nistor Anne-Marie-Denisa VI Dermengiu Alina Premiul I Calificat națională
16 Qi-Virlan Milioara VI Dermengiu Alina Premiul III
17 Sîrbu Alizia VI Zîrnă Cătălin Premiul III
18 Dumitraşcu Ilinca - Valenţa VI Dermengiu Alina Mențiune
19 Tudose Cristian Stefan VI Dermengiu Alina Mențiune
20 Bălan Sarah-Sonia VII Gache Florian Premiul III Calificat națională
21 Floarea Gabriela Estera VII Constantinescu Gabriela Premiul III
22 Leolea Ionuț VIII Contanu Mihai Premiul III
23 Ion Vlad Vasile IX  Balanescu Daniela Premiul II Calificat națională
24 Chiriac Andreea Maria IX Chichirim Nelu Mențiune Calificat națională
25 Ilie Corina Miruna IX Chichirim Nelu Mențiune Calificat națională
26 Stelea Karina Sânziana IX Chichirim Nelu Mențiune
27 Pășcălău Robert Gabriel X Zirna Catalin Premiul II Calificat națională
28 Iliant Theodor Mihai XI Constantinescu Gabriela Premiul I Calificat națională
29 Stanca Adelin XI Chichirim Nelu Premiul II Calificat națională
30 Popa Alex XI Chichirim Nelu Premiul III Calificat națională
31 Ianțuc Bianca XII Chichirim Nelu Premiul II Calificat națională

Concursul 

1

Balagiu Darian

IX

Petrea Cristina

Premiul II

Calificat națională
Adolf Haimovici 2 Cocargeanu Vanda IX Petrea Cristina Mențiune
3 Dumitrof Dan-Ştefan X Gache Florian Premiul I Calificat națională
4 Tarachiu Paul X Dermengiu Alina Premiul I Calificat națională
2 - P I 5 Badea Cristina X Dermengiu Alina Premiul II
  3 - P II 6 Dumistrăcel Eduard-Costin X Gache Florian Mențiune
    1 - P III 7 Sandu Sezer XI Frecuș Viorica Premiul III
4 - M 8 Mastac Catalina XI Frecuș Viorica Mențiune
9 Dragomir Oana XI Frecuș Viorica Mențiune
10 Tudorache Ștefan XII Constantinescu Gabriela Premiul II Calificat națională

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult