Disciplina

 

Nr. Crt.

Numele  și prenumele

Clasa

Profesor

Premiul

Obsevatii

Olimpiada de Matematica

2-P I

4-P II

3-P III

29-M

1.    

Nistor Anne-Marie-Denisa

V

 Dermengiu Alina

MENTIUNE

2.    

Qi-Virlan Milioara

V

 Dermangiu Alina

MENTIUNE

3.    

Aliman Eduard - Bogdan

V

 Dermengiu Alina

MENTIUNE

4.    

Munteanu Andrei-Dragoş

V

 Zîrnă Cătălin

MENTIUNE

5.    

Dobre Rareş-Ştefan

V

 Dermangiu Alina

MENTIUNE

6.    

Dumitraşcu Ilinca - Valenţa

V

 Dermengiu Alina

MENTIUNE

7.    

Moroianu Teodora

V

 Dermengiu Alina

MENTIUNE

8.    

Stănei Alexia-Maria

V

 Dermengiu Alina

MENTIUNE

9.    

Anagnoste Teo

V

 Zîrnă Cătălin

MENTIUNE

10. 

Papadumitru Alexandru-Andrei

V

 Zîrnă Cătălin

MENTIUNE

11. 

Bărhălescu Ilinca-Teodora

V

 Zîrnă Cătălin

MENTIUNE

12. 

Lia Sebastian-Nicolae

V

 Zîrnă Cătălin

MENTIUNE

13. 

Oae Gabriela - Maia

V

 Dermengiu Alina

MENTIUNE

14. 

Curteanu Rareş - Andrei

V

 Dermengiu Alina

MENTIUNE

15. 

Pîrvănescu Dimitrie-Alexandru

V

 Zîrnă Cătălin

MENTIUNE

16. 

Bălan Sarah-Sonia

VI

 Gache Florian

MENTIUNE

17. 

Rusu Horia

VI

 Gache Florian

MENTIUNE

18. 

Culerda Andrei

VI

 Constantinescu Gabriela

MENTIUNE

19. 

Steriu Bianca-Andreea

VI

 Gache Florian

MENTIUNE

20. 

Banioti Mihai

VI

 Constantinescu Gabriela

MENTIUNE

21. 

Itu Cosmin

VI

 Gache Florian

MENTIUNE

22. 

Chiriac Andreea

VIII

Contanu Mihai

PREMIUL I

Calificat nationala

23. 

Ion Vlad

VIII

Contanu Mihai

PREMIUL II

Calificat nationala

24. 

Pășcălău Robert Daniel

IX

Zirna Catalin

PREMIUL II

Calificat nationala

(participa la astronomie)

25. 

Iliant Theodor Mihai

X

Constantinescu Gabriela

PREMIUL I

Calificat nationala

26. 

Marin Dragoș

X

Chichirim Nelu

PREMIUL II

Calificat nationala

(participa la info)

27. 

Stanca Adelin

X

Chichirim Nelu

PREMIUL II

Calificat nationala

28. 

Chichirim Stelian

X

Chichirim Nelu

PREMIUL III

Calificat nationala

(participa la info)

29. 

Popescu Andreea

X

Chichirim Nelu

PREMIUL III

Calificat nationala

30. 

Epure Mihai Marian

X

Constantinescu Gabriela

MENTIUNE

31. 

Fîcea Maria

X

Constantinescu Gabriela

MENTIUNE

32. 

Popa Alex

X

Chichirim Nelu

MENTIUNE

33. 

Sburlan Andrei

X

Chichirim Nelu

MENTIUNE

34. 

Hudișteanu Elena

X

Chichirim Nelu

MENTIUNE

35. 

Constantinescu Ana Gabriela

X

Constantinescu Gabriela

MENTIUNE

36. 

Popescu Răzvan

X

Chichirim Nelu

MENTIUNE

37. 

Ianțuc Bianca

XI

Chichirim Nelu

PREMIUL III

38. 

Sandu Tina

XI

Zirna Catalin

MENTIUNE

 

Concursul Adolf Haimovici

2-P I

0-P II

3-P III

3-M

1.    

Dumitrof Dan-Ştefan

IX

Gache Florian

PREMIUL II

Calificat interjudeteana

2.    

Niculae Andrei

IX

 Dermengiu Alina

MENTIUNE

3.    

Sandu Sezer

X

 Frecuș Viorica

PREMIUL I

Calificat interjudeteana

4.    

Dragomir Oana

X

 Frecuș Viorica

MENTIUNE

5.    

Grebănuș David

XI

Constantinescu Gabriela

PREMIUL III

6.    

Rațiu Grigore

XII

Frecus Viorica

PREMIUL I

Calificat interjudeteana

7.    

Palamariuc Amelia

XII

Frecus Viorica

PREMIUL III

Calificat interjudeteana

8.    

Meva Hakan

XII

Frecus Viorica

MENTIUNE

 

 

 

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult