Nume concurs Nr.crt. Numele și prenumele Clasa Profesor Premiul Observații
Olimpiada de  1 Ruxandaru Iulia IX-A Bălan Daniela Premiul II
Limba Engleză 2 Boicenco Luana IX-A Bălan Daniela Premiul II
3 Spînu Maria IX-A Bălan Daniela Premiul II
5 - P I 4 Toma Ioana IX-A Stoian Daniela Premiul II
15 - P II 5 Tatoiu Tea Eliza IX-A Panasianu Cristina Mențiune
12 - P III 6 Ancuța Daria IX-B Stoian Daniela Premiul II
12 - M 7 Uzun Teodora IX-B Ileana Popescu Premiul II
8 Holovatchi Luana IX-B Ileana Popescu Premiul III
9 Prică Cristina  IX-B Bălan Daniela Premiul III
10 Manea Raluca IX-B Stoian Daniela Mențiune
11 Țilivea Rebecca IX-B Bălan Daniela Mențiune
12 Dogaru Vlad Andrei  X-A Niculescu Florina Premiul I Calificat națională
13 Mihalcea Eliza X-A Mircea Lavinia Premiul III
14 Chirița Amalia X-A Niculescu Florina Premiul III
15 Logyin Vlad X-A Mircea Lavinia Premiul III
16 Lupașcu Liana X-A Niculescu Florina Premiul III
17 Martinescu Andrei X-D Șoșoiu Silvia Premiul III
18 Oprea Alice X-A Mircea Lavinia Premiul III
19 Voinica Meriem X-A Mircea Lavinia Mențiune
20 Suciu Amina X-A Stoian Daniela Mențiune
21 Grosu Maria X-D Șoșoiu Silvia Mențiune
22 Nicolescu Ioana X-A Stoian Daniela Mențiune
23 Popa Andreea X-A Mircea Lavinia Mențiune
24 Marin Mircea X-B Andrei Steluța Premiul I
25 Sardaru Ioana Raluca X-B Bălan Daniela Premiul I 
26 Theodoroviciu Eduard X-B Bălan Daniela Premiul II
27 Buturugă Victoria Veronica X-B Andrei Steluța Premiul II
28 Balaur Teodora X-B Andrei Steluța Premiul II
29 Ionescu Mircea X-B Cheramidoglu Doina Premiul II
30 Paiu Bianca X-B Andrei Steluța Premiul II 
31 Opriș Teodora X-B Bălan Daniela Premiul III
32 Stoian Bianca Maria X-B Andrei Steluța Premiul III
33 Efrim Răzvan XI-A Niculescu Florina Premiul II
34 Bîrladeanu Andrei Alexandru XI-A Niculescu Florina Premiul II
35 Georgescu Mihnea Ștefan XI-A Niculescu Florina Premiul II
36 Pîslaru Maria Codruța XI-A Popescu Ileana Premiul III
37 Toma Bianca Alexandra XI-A Niculescu Florina Premiul III
38 Micu Luis  XI-B Matei Bianca Mențiune
39 Bălilescu Raluca XI-B Matei Bianca Mențiune
40 Ursu Razvan Mihai XII-A Niculescu Florina Premiul I
41 Spiridon Andreea Silvia  XII-A Niculescu Florina Premiul I Calificat națională
42 Bogdan George Vlăduț XII-A Niculescu Florina Premiul II
43 Macri Elena Laura XII-B Arif Andaluzia Mențiune
44 Sîrbu Răzvan Ioan  XII-B Arif Andaluzia Mențiune
Concursul Național 1 Stefan Mihnea XI B Niculescu Florina-Jasmine Premiul I Calificat națională
de Dezbateri în   Bogdan Vladut George XII F
Limba Engleză Tudorache Stean XII F
2 Efrim Razvan Petru XI B Niculescu Florina-Jasmine Premiul I Calificat națională
Georgescu Mihnea Stefan XI B
Puscasu Radu Andrei  XI B
3 Ciobotaru Andreea XI C Matei Bianca Ionela Premiul I Calificat națională
Micu Luis XI C
Blacioti Mihai XI C
4 Sirbu Razvan XII C Arif Andaluzia Premiul I Calificat națională
Popa Claudiu Mihai XII C
Macri Elena XII C
5 Alim Derya XIC Matei Bianca Ionela Premiul II
Barbarino Maria XC
Gobeaja Andrada XIC
6 Busu Eric X B Mircea Lavinia Premiul II
Puiu Paula Alexandra X B
Mangiurea Antonio X B
7 Bautu Theodora  X B Mircea Lavinia Premiul II
Stavrositu Costin X B
Hristu Stelian X B
8 Mihalcea Eliza X F Mircea Lavinia Premiul III
Mefa Raluca X F
Draghici Maria X B
9 Botez Carmen X B Mircea Lavinia Premiul III
Ticu Diana X B
Niculescu Flavius X B
10 Uysal Merve XIE Andrei Steluța Premiul III
Cadir Ebru XIE
Covaliu Alexandru XIE
Concursul  1 Macri Elena Laura XII Arif Andaluzia Premiul I
Public Speaking Sîrbu Răzvan Ioan  XII
Popa Claudiu Mihai XII

CATEDRE

Limbă & comunicare

 

Citește mai mult

CATEDRE

Matematică & Informatică

Citește mai mult

CATEDRE

Știinte  ale  naturii 

 

Citește mai mult

CATEDRE

Om & Societate     Educații & Tehnologii

Citește mai mult